Portfólio

  1. Prehľad
  2. Projekcia
  3. Realizacia
  4. Verejnosť
  5. Landart


Naše služby

Projekcia &

Ku každému projektu pristupujeme s rešpektom. Naša projekcia nie je pásová linka, ale zakaždým určitá individualita, preto projekt sadových úprav je proces transformácie myšlienok do printovej podoby. Prichádzame s nápadmi, ktoré vo Vás vyvolajú jedinečnosť riešeného miesta.

Realizácia &

Chceme, aby našou hlavnou charakteristikou bola kvalita odvedenej práce. Snažíme sa vnášať nové realizačné prvky a postupy. Nebojíme sa nových vízií a cieľov. Tvoríme kvalitný realizačný tím, ktorý má za sebou bohaté skúsenosti v oblasti záhradnej a krajinnej architektúry.

Verejnosť &

Je nutné vnášať v súčasnej dobe osvetu do tohto záhradného umenia. Chceme pohnúť s vnútrom človeka a ukázať mu význam, podstatu a nutnosť záhradnej a krajinnej architektúry v jeho spolunažívaní s okolím. Veríme, že to v najbližšej dobe posunieme o stupienok vyššie.

Landart &...

Málo rozšírené odvetvie záhradného umenia, ktoré si zaslúži uznanie. Podieľajte sa s nami na tvorbe pominuteľných diel a spôsobme malú revolúciu v našom okolitom prostredí.O nás

Ateliér HAPLUS, s.r.o. vznikol z potreby vlastnej vnútornej sebarealizácie v záhradnej a krajinnej tvorbe. Po viacerých skúsenostiach sme sa vybrali vlastným smerom a snažíme sa vniesť do záhradnej a krajinnej tvorby inovatívne myšlienky a postupy. V prvom rade kladieme dôraz na kvalitu a nie na kvantitu tohto odvetvia architektúry. U nás tuctové nápady budete hľadať márne. Každé dielo musí mať svoju myšlienku, podstatu a následnú kontinuitu na okolité prostredie. Je nám cudzie zaškatuľkovať si model práce sadovníka a následne ho dookola opakovať. Chceme prinášať NOVUM do záhradnej a krajinnej tvorby a preto sa špecializujeme od projekcie, realizácie až po záhradný dizajn.

Adrian Hrinda

Adrián Hrinda

Záhradný a krajinný architekt, ktorý nechce produkovať tuctovú projekciu, ale trochu vystúpiť zo šedého priemeru. Prinášať jedinečnosť priestoru a jeho diferentnosť od iných. Po viacerých pracovných pozíciách v oblasti záhradnej a krajinnej architektúry od verejnej správy až po realizátora založil v januári 2014 atelier HAPLUS, s.r.o. v súčasnej dobe spolupracuje s viacerými architektmi a realizátormi sadových úprav. Záhradnú a krajinnú architektúru vyštudoval v roku 2010 na SPU v Nitre na Fakulte záhradníctva a krajinného inžinierstva odbor ZaKA.

Naše zručnosti

Grafický dizajn
Inovatívne nápady
Priestorové myslenie
Projekcia
Photoshop
Illustrator
Realizácia

A zlepšujeme sa
každý deň...

Kontaktujte Nás

V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať. Ak upredňostňujete telefonícky kontakt, zavolajte na +421 (0)907 622 232.

  • Hlavný kontakt
  • Vyžiadať ponuku
Námestie sv. Cyrila a Metoda 150/28, 078 01 Sečovce +421 (0)907 622 232 info@atelierhaplus.sk